Jediná věc nutná pro vítězství zla je, když dobří lidé zůstanou sedět se založenýma rukama. Edmund Burke (irský filosof - 18.století)

Jak čelit muslimskému teroru

13. července 2006 v 14:43 | Enki |  Muslimové

Rozvedení tří ze sedmi dobře zakořeněných mýtů o Islámu
Jedním z nich je domněnka, že za terorismus může chudoba. Není tomu tak, a chudoba za terorismus opravdu nemůže, přesto má tato pověra velmi tuhý kořínek. Několikrát bylo vysvětleno a zdokumentováno, že teroristům nejde o statky pozemské, nýbrž o statky nadpozemské, přesto se stále najde dostatek hlupců, kteří se domnívají, že tomu tak není. Je třeba neustále opakovat, že jde o mýtus, a že ekonomickou podporou chudých zemí terorismus neodstraníme.
Dalším mýtem je
přesvědčení o možnosti dosažení mírového soužití s teroristy, avšak jejich jediným cílem je dobytí a zničení naší civilizace a nastolení vlády islámu po celém světě. Myslíte si, že to není možné, že se jim to nepodaří, že je to směšné a nemožné? Ano, možná se nám to tak může jevit, ale oni uvažují jinak, a před ničím se nezastaví. Islámský zelený svět je pro ně stejně reálný, jako to, že je po mučednické smrti čeká v ráji 72 neposkvrněných panen. Denně o tom vidíme desítky a stovky důkazů, přináší je jak tisk, tak televize, rozhlas, a dnes i internet. Je až zarážející, jak civilizovaní lidé, žijící ve společnosti, kde je běžná kanalizace a elektřina, kde je běžný sociální a zdravotnický systém, a kde má lidský život určitou hodnotu, odmítají pochopit, že islám je krok zpět, že islám rovná se středověk. Do omrzení budou omílat, jak za všechno může bída a hlad, a odmítají vidět, pravou podstatu islámské rozpínavosti, a tou není nic jiného, než touha po moci, touha po světovládě. Neb ti co nezemřou ve Svaté válce, budou odměněni bohatou kořistí, statky a majetky našimi, a neposlední řadě i našimi ženami, sestrami a dcerami. A každý, kdonepřijmeislámbudezabit, ale pokud se obrátí, a učiní dostatečné pokání bude mu dovoleno sloužit, neboť Alláh je všeslitovný. A ti co padnou ve svatém boji, a vezmou sebou i několik nevěřících psů, budou pak odměněni v ráji pannami, a životem věčným. Vždyť oni nám to nepokrytě říkají, a my tomu nevím proč, nevěříme!!!
Třetím mýtem je přesvědčení, že my ateisté jsme v bezpečí tím, že nevyznáváme konkurenční náboženství, avšak je to pouze naše iluze, pravověrný muslim nikým neopovrhuje hlouběji než ateistou, v jeho očích tzv. nevěřícím psem. Dle jejich názoru jsou věřící židé a křesťané jakými "polovičními muslimy", které časem přimějí ke konverzi, a podle toho k nim také přistupují. Neútočí na křesťanské kostely ani na židovské synagogy, snaží se žít s nimi ve vzájemné toleranci. Avšak toto vše jen v době, kdy nemají většinovou podporu, a nenastal den, kdy se rozhodnou ke konečnému řešení, k džihádu.
Džihád- Svatá válka muslimů,byl během historie chápán převážně jako ozbrojený boj, který měl dříve i svoji jistou etiku. Islám je již od svého založení náboženstvím válečníků, a islámští vojevůdci často kulturně a morálně převyšovali své křesťanské protivníky. Čest a hlavně islámské právo jim totiž zakazovalo zabíjení civilního obyvatelstva, používání zbraní hromadného ničení a obracení dobytých území násilně na islám. Ovšem již tenkrát existovali i sebevražední atentátníci, ti však útočili jen dýkou na nepřátelské státníky a velitele, a před útokem se jim vždy postavili čelem. Sebevražední proto, že za tento svůj čin byli často ihned na místě nebo pak později zabiti.

Dnešní islám se však vyvinul do slepého následování Koránu a tím ztratil jakékoli zábrany. Zabíjí bezohledně především civilisty a její sympatizanti si tudíž nezaslouží žádné ohledy. Sebemenší známku soucitu, pochopení nebo i respektu si vykládají jako slabost protivníka. Není možné se s nimi dohodnout a chceme-li přežít, existuje jen jedna cesta:
Nevyjednávat a neustupovat, na hrubou díru, hrubá záplata!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama