Jediná věc nutná pro vítězství zla je, když dobří lidé zůstanou sedět se založenýma rukama. Edmund Burke (irský filosof - 18.století)

Zabraňte islámské invazi

12. července 2006 v 19:17 | Aki ben Sion |  EU a islám
Začnu trochu netradičně. Jsem rád, že si u nás na webu můžeme přečíst různé pohledy na věc, tedy i pohled aktivního křesťana Pikasa, jež napsal k muslimům velmi laskavý článek, který se však svým závěrem jasně připojuje k volání dalších lidí kolem tohoto webu
"Zabraňte islámské invazi".
Můj pohled na věc již znáte z mého článku, ale rád bych jen něco dodal k tomu, co tady Pikaso napsal. Je zcela společensky a právně neakceptovatelné islámské pobouření. Zvláště pobouření těch, kteří přišli do Evropy za lepším "bydlem". Myslím, že i malé, ale slušně vychované dítě ví, že pokud je někde na návštěvě, tak se musí přizpůsobit a ne, že budu vymáhat na hostiteli, aby on se přizpůsobil jemu. To zjevně islámská emigrace v Evropě nepochopila. Je načase ji to jasně vysvětlit. Myslím, že skončila doba, kdy politici měli plné ústa "multikulturnosti". Tento čas skončil s podporou, kterou projevují Evropští muslimové terorismu. Viz článek "Já muslim, aneb pravá tvář islámu v ČR".
Rovněž bouře, která se zvedla po celém muslimském světě je jen dalším pokusem vnutit ostatnímu světu úctu k jejich prorokovi, který však dle našeho západního myšlení je naprosto nemorální postavou v dějinách. Proč? To co víme z Koránu i z dalších historických faktů je, že byl pedofilně zaměřený a netajil se svým zalíbením v malých děvčátkách. Dalším důvodem je, že svým učením nejen podněcoval k nenávisti vůči "nevěřícím", ale přímo vyzývá k jejich genocidě. Viz článek "Džihád-svaté poslání muslima", vyjde zítra.
Je ostudou Polské vlády, že se za své novináře omluvila. Já se jen ptám proč? Omluvit se za něco, co naše kultura považuje za naprosto normální projev svobody? Dokonce i muslimové rádi zaplňují stránky svého tisku karikaturami na křesťanství a judaismus. Ale běda, když se někdo dotkne proroka. To je jiná. To je čas k volání "džihád" a podpalování cizích ambasád.Je na čase se vzpamatovat. Islám není a nikdy nebude partnerem k jednání. Historická zkušenost jasně říká, že smlouvy jsou jim ničím, pravda je jim ničím a hlavně lidské životy pro ně nemají cenu. Je načase zmobilizovat západní myšlení a probudit se ze snu a začít jednat s nebezpečím, které ohrožuje celou západní civilizaci.
Již to není rudé nebezpečí, toto nebezpečí má zelenou barvu a chce ovládnout svět.
Jeho jméno je ISLÁM! ............... ONI MŮŽOU???
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jája Jája | 13. července 2006 v 0:52 | Reagovat

Zatím si jen myslí, že můžou, a doufám, že moci nikdy nebudou!

2 Vladimír Vladimír | E-mail | 8. srpna 2006 v 13:28 | Reagovat

Jájo, publikuje na tomto nenávistí překypujícím webu v diskusi své názory i někdo jiný než ty? Nezdá se Ti, že problém nebude tak jednoznačně definovaný, jak se tady uvádí??

Trochu mi to tady připomíná jehovisty a jejich Strážnou věž.

3 satan001 satan001 | 13. března 2007 v 15:03 | Reagovat

já bych jim dal omluvu - bičem z evropy!

4 Jirka Jirka | E-mail | 18. března 2007 v 11:42 | Reagovat

"Historická zkušenost říká, že Islám nikdy nebude partnerem k jednání."

A co historické zkušenosti "naší" tedy katolické církve?

Jen stručně:

Křesťanské války po kolena v krvi po celé Evropě stylem - přijmeš víru v Ježíše Krista? Ano-žij; Ne,ZABÍT!

Křižácké výpravy na Blízký východ, vyvražďování muslimů, jejich žen i dětí ve jménu Božím.

Španělská a posléze téměř celoevropská inkvizice.

...

Je toho hodně, co se každej z nás ještě může naučit, než začne posuzovat - první a někdy i poslední překážkou k tomu je ale pocit, že se nemáš CO učit, že už všechno víš...

Pokud tímhle pocitem netrpíš, moc rád bych Ti jako velmi zajímavý text doporučil predmluvu k Dalajlámovým "Čtyřem vznešeným Pravdám" - je o náboženstvích a vztahu k nim. Nežádám, aby jsi tomu věřil, to už nechám na Tobě.

Pak se Ti třeba zachce opravdu si přečíst Korán a nahlédnout blíž do tohohle náboženství i filozofie - pak ji buď odsuď nebo oceň, ale jako "učený" a skutečně znalý...

Budu rád, když mi napíšeš.

Jo, jinak - supr web, karikatury nemaj chybu :-D !

Zatím ahoj;)

Jirka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama