Jediná věc nutná pro vítězství zla je, když dobří lidé zůstanou sedět se založenýma rukama. Edmund Burke (irský filosof - 18.století)

No comment 03

25. února 2007 v 11:03 | Prado |  Muslimové
*
-----------------------------------------------Hlasuj v ANKETĚ O ISLÁMU prosím, zde v komentářích
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Asiatka Asiatka | 25. února 2007 v 11:05 | Reagovat

ja sem tady zila je to pravda! a horsi jeste!

2 pavel2 pavel2 | Web | 25. února 2007 v 16:28 | Reagovat

je to tu pěkně pohromadě, tolik špíny v tak čistým prostředí se hned tak nevidí, a to nemáme zprostředkovaný ten čpavý smrad z těch zfanatizovaných těl... blééé Fandim vám, jestli budete potřebovat pomoc, napište mi na muj blog :)

3 Jakub Jakub | 13. března 2007 v 22:23 | Reagovat

No nevím, ta anketa je dost manipulativní, nabízí spoustu odpovědí, které předjímají, že máme mít z nějakého islámu strach. Že prý bude planeta zelená, či co. já si to nemyslím. je to nesmysl.Myslím, že můžeme žít v míru s lidmi vyznávající islám, a oni můžou žít v míru v sousedství s naší kulturou. Bojíte se snad Německa? Nebo Francie? V historii to byl nepřítel, teď jsou to sousedé, se kterými spolupracujeme. I arabové poznají, a mnozí již teď chápou, že je lepší s někým spolupracovat, než s ním válčit. Jistě, že je pár zfanatizovaných mamrdů mezi muslimy, ale i mezi námi jsou troubové, kteří vykřikují, že musíme zlikvidovat všechny araby. Je to kravina. Obyčejný člověk na celém světě, at je to muslim nebo eskymák, má všední starosti, chce se mít dobře, být šťastný a žít v míru. Ani ho nenapadne nikoho zabíjet. to jen pár frustrovaných debílků, kterým ženská nedala, realizují svoje ego ve vykřikování nepřátelských hesel. Ano, najít nepřítele, ukázat na něj a říct, že ten za to všechno může.

Vymezovat svojí identitu jen na nějakém ANTI vůči něčemu, mi připadá dosti ubohé. jistě že mezi muslimy panují lecjaké nezdravé názory, ale to není otázka střetu kultur, to je otázka ideologie a také nedostatku, a´t už vzdělání, či hmotných statků.

Když byly v New Orleans povodně po tornádu, to co se tam dělo, to byl pěkný hnus. A páchali to přeci ti civilizovaní američani. Stačí tak málo, a stanou se z nich zvířata. Možná to platí i naopak. Stačí málo, a z muslimů se stanou civilizovaní lidé.

Nepřijímám tedy váš strach a potřebu boje proti islámu či co. Je to spíš otázka dodržování zákonů, které již jsou a které musí platit pro všechny, kdov naší evropské kultuře žijí.

4 bajkal bajkal | E-mail | 15. března 2007 v 18:27 | Reagovat

nebud nic zelenyho

vsechno uz tady jednou bylo i mislimove se rozhodli ze dobijou evropu a nedobili

5 miki miki | 24. září 2010 v 9:21 | Reagovat

Tak to už tady jednou bylo a neni to tak dávno. Sám jsem zažil jak nás němci hnali jako dobytek z pohraničí. A lampička Mnichova nám svítila na cestu, díky ustupné a vlastizrádné politice Francie a Británie. A teď s tím militantním islámem je to úplně ale úplně stejné. Copak ti co tomu nebezpečí nevěří, si nemohou najít hlásání jejich imámů (nebo jak se ta svoloč jmenuje) o vyhlazení nevěřících psů,  vládě jediné víry před bohem pardom aláhem na celém světě, o tom jak nevěřící jsou občané druhé kategorie. A přitom ta jejich "víra" je očividně (i pro ty nejblbější jsou videa na netu dostupná, a kamera není rasista) FAŠISMUS 21 STOLETÍ. To vše naplňuje znění tr. zákonů. Ať už vezmu základní listinu práv a svobod, nebo antidiskriminační zákon a tak by se dalo pokračovat.A ještě něco je si nutno uvědomit, všichni ti MULTI-KULTI, ti co vědomě strkají hlavu do písku, ti co netrestají tr. činy této menšiny ve jménu jejich víry, ti co jim pomáhají a to i nepřímo jsou VLASTIZRÁDCI a páchají proti svému národu a jeho integritě, tu největší VLASTIZRADU od II sv války.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama