Jediná věc nutná pro vítězství zla je, když dobří lidé zůstanou sedět se založenýma rukama. Edmund Burke (irský filosof - 18.století)

Výzva k veřejným protestům v kauze Čunek

16. dubna 2007 v 16:38 | Barborka |  Odkazy pro tebe
Nepřijatelný způsob vedení trestního stíhání proti místopředsedovi vlády Jiřímu Čunkovi a nedůvěryhodnost lidí pověřených "objasněním" případu, který narušuje politickou stabilitu České republiky, nás vede k rozhodnutí vystoupit proti podezřelým praktikám orgánů činných v trestním řízení svoláním veřejných protestních shromáždění. Ty budou zahájeny ve středu 18.4. v Praze před Úřadem vlády, pokračují ve čtvrtek 19.4. před vsetínským Městským úřadem a v pondělí 23.4. před přerovským Státním zastupitelstvím, vždy od šestnácti hodin.
Na těchto akcích budou představeny mimo jiné důkazy o kontaktech dozorujícího státního zástupce Mgr. Radima Obsta na někdejší špičky StB spolu s dalšími závažnými informacemi, které dokládají oprávněnost pochybností veřejnosti o pozadí kauzy "Čunek".
Státní zástupce Mgr. Radim Obst, u kterého je vzhledem k uvedeným skutečnostem důvodné podezření ze zfalšování jeho bezpečnostní prověrky, navíc řízení prokazatelně účelově prodlužuje.
Nutno připomenout, že Obstova přímá nadřízená, JUDr. Jana Staňková, nese svůj díl odpovědnosti na smrti MUDr. Jana Chmelaře, který byl spolu s Vladimírem Hučínem křivě obviněn v dodnes nepotrestaném zločinném spolčení právě přerovského Státního zastupitelství, BIS a PČR.
Požadujeme proto spravedlivé a bezodkladné vyšetření kauzy "Čunek". Do té doby považujeme tlak na odstoupení místopředsedy vlády za účelový.
Podrobnější informace budou zveřejňovány průběžně.
Za organizátory protestu svolavatel Zbyněk Horváth
Mob.: 608 88 59 59
cualquier ayuda es buena**
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama